Põgenemistuba (inglise keeles escape room) on meeskonnamäng, kus mängijad peavad leidma ühest või mitmest ruumist etteantud aja jooksul väljapääsu. Omavahel koostööd tehes tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ja loogikaülesandeid ning seeläbi toast põgeneda.

Mängu eesmärk on 60 minuti jooksul lahendada toas olevaid ülesandeid ning otsida vihjeid, mille abil ruumist väljapääs leida.

Põgenemistuba on lõbus ja põnev mäng. Võib ette tulla roomamist, ronimist ning kitsamaid ja hämaramaid/pimedaid ruume, samuti lukus uksi.

Ei ole, kuid alla 12-aastaste mängijate korral on soovitatav, et nendega oleks kaasas ka täiskasvanu, kuna mõned ülesanded võivad jääda noorematele pisut keeruliseks.

Raskusaste on "keskmine".

Tupikusse jäämisel saate alati raadiosaatja vahendusel abi/vihjet küsida. Vihjete arv ei ole piiratud! Kui Teil ei õnnestu 60 minuti jooksul toast põgeneda, teeme ise ukse lahti ning laseme Teid välja.

Ruumid võivad olla üsna hämarad või isegi pimedad. Atmosfääri loomiseks on kasutatud ka helitehnikat.

Võta meiega e-posti (info@gameground.ee) teel või Facebooki messengeris ühendust ning küsi!

Üks mäng kestab 60 minutit.

Teile tutvustatakse mängu reegleid ja vastatakse tekkinud küsimustele. Mänguaeg (60 min) läheb käima hetkest, kui uks Teie taga sulgub. Hilinemisel võib Teie mänguaeg lüheneda.

Grupi suurus võiks jääda vahemikku 2-5 mängijat (soovituslik 4 inimest, maksimaalselt 7), et kõigile jaguks tegevust ning väiksemates ruumides liialt kitsas poleks. Alates kuuendast mängijast tuleb iga inimese eest 10 eurot lisaks tasuda.

Ühe mängu (2-5 mängijat) hind on 50 eurot. Kui mängijaid on rohkem kui viis, tuleb alates kuuendast mängijast iga inimese eest 10 eurot lisaks tasuda.

Jah, lasterikkad pered saavad mängu tavahinnast soodustust -20%. Ühe mängu (2-5 mängijat) hind on sel juhul 40 eurot. Alates kuuendast mängijast tuleb iga inimese eest 8 eurot lisaks tasuda.

Soodustuse saamiseks kirjuta mängu broneerides sooduskoodi lahtrisse "perekaart" ning esita kaart kohapeal enne tasumist mängujuhile. Soodustus kehtib juhul, kui mängivad ainult perekaardil märgitud liikmed.

Tasumine käib kohapeal enne mängu. NB! Maksta saab ainult sularahas!

Soovitame selga panna mugavad riided. Kontsakingade ja kleidi/seelikuga võib mängijal ebamugav põgeneda olla.

Kõik põgenemiseks vajalik on toas juba olemas, isiklikke tööriistu ja nutivahendeid mängu ajal kasutada ei tohi. Need saab mängu ajaks jätta administraatori kätte.

Põgenemistoas ei tohi kasutada isiklikke tööriistu, fotoaparaate, mobiiltelefone ning teisi nutivahendeid. Samuti ei tohi kasutada füüsilist jõudu ning on keelatud siseneda joobeseisundis.

Edetabelisse (TOP30) pääsevad vähimate vihjete ja lühima ajaga põgenenud meeskonnad. Edetabel: https://gameground.ee/edetabel/

Jah, on küll! Kinkekaart on väärtuses 50€ ning seda saab kasutada ühe põgenemistoa mängu eest tasumisel. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostu hetkest. Kinkekaardi soetamiseks kirjuta meile: info@gameground.ee