Põgenemistuba “Hullumeelse pärand”

Hullumeelse pärand

Mis on põgenemistuba?

Põgenemistuba (inglise keeles escape room) on meeskonnamäng, kus mängijad peavad leidma ühest või mitmest ruumist etteantud aja jooksul väljapääsu. Omavahel koostööd tehes tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ja loogikaülesandeid ning seeläbi toast põgeneda.

Mida ma põgenemistoas tegema pean?

Mängu eesmärk on 60 minuti jooksul lahendada toas olevaid ülesandeid ning otsida vihjeid, mille abil ruumist väljapääs leida.

Tulen esimest korda põgenemistuppa. Millega ma arvestama pean?

Põgenemistuba on lõbus ja põnev mäng. Võib ette tulla roomamist, ronimist ning kitsamaid ja hämaramaid/pimedaid ruume, samuti lukus uksi.

Kas mängul on vanusepiirang?

Ei ole, kuid alla 12-aastaste mängijate korral on soovitatav, et nendega oleks kaasas ka täiskasvanu, kuna mõned ülesanded võivad jääda noorematele pisut keeruliseks.

Mis on põgenemistoa "Hullumeelse pärand" raskusaste?

Raskusaste on “keskmine”.

Mis juhtub, kui jääme ülesannete lahendamisel hätta?

Tupikusse jäämisel saate alati raadiosaatja vahendusel abi/vihjet küsida. Vihjete arv ei ole piiratud! Kui Teil ei õnnestu 60 minuti jooksul toast põgeneda, teeme ise ukse lahti ning laseme Teid välja.

Kas põgenemistoas on pime/hirmus?

Ruumid võivad olla üsna hämarad või isegi pimedad. Atmosfääri loomiseks on kasutatud ka helitehnikat.

Kas ma saan põgenema tulla ka muudel aegadel?

Võta meiega e-posti (info@gameground.ee) teel või Facebooki messengeris ühendust ning küsi!

Kui kaua kestab üks mäng?

Üks mäng kestab 60 minutit.

Miks ma pean 10 minutit varem kohale tulema?

Teile tutvustatakse mängu reegleid ja vastatakse tekkinud küsimustele. Mänguaeg (60 min) läheb käima hetkest, kui uks Teie taga sulgub. Hilinemisel võib Teie mänguaeg lüheneda.

Mitu mängijat võib olla ühes grupis?

Grupi suurus võiks jääda vahemikku 2-5 mängijat (soovituslik 4 inimest, maksimaalselt 7), et kõigile jaguks tegevust ning väiksemates ruumides liialt kitsas poleks. Alates kuuendast mängijast tuleb iga inimese eest 10 eurot lisaks tasuda.

Kui palju maksab üks mäng?

Ühe mängu (2-5 mängijat) hind on 50 eurot. Kui mängijaid on rohkem kui viis, tuleb alates kuuendast mängijast iga inimese eest 10 eurot lisaks tasuda.

Kas lasterikkad pered saavad soodustust?

Jah, lasterikkad pered saavad mängu tavahinnast soodustust -20%. Ühe mängu (2-5 mängijat) hind on sel juhul 40 eurot. Alates kuuendast mängijast tuleb iga inimese eest 8 eurot lisaks tasuda.

Soodustuse saamiseks kirjuta mängu broneerides sooduskoodi lahtrisse “perekaart” ning esita kaart kohapeal enne tasumist mängujuhile. Soodustus kehtib juhul, kui mängivad ainult perekaardil märgitud liikmed.

Kuidas saab mängu eest tasuda?

Tasumine käib kohapeal enne mängu. NB! Maksta saab ainult sularahas!

Mis riietus selga panna?

Soovitame selga panna mugavad riided. Kontsakingade ja kleidi/seelikuga võib mängijal ebamugav põgeneda olla.
NB! põgenemistoas võib olla pisut jahe.

Mis ma pean kaasa võtma?

Kõik põgenemiseks vajalik on toas juba olemas, isiklikke tööriistu ja nutivahendeid mängu ajal kasutada ei tohi. Need saab mängu ajaks jätta administraatori kätte.

Mida põgenemistoas teha ei tohi?

Põgenemistoas ei tohi kasutada isiklikke tööriistu, fotoaparaate, mobiiltelefone ning teisi nutivahendeid. Samuti ei tohi kasutada füüsilist jõudu ning on keelatud siseneda joobeseisundis.

Kuidas ma edetabelisse pääsen?
Edetabelisse (TOP30) pääsevad vähimate vihjete ja lühima ajaga põgenenud meeskonnad. Edetabel: https://gameground.ee/edetabel/
Kas Teil on müügil ka põgenemistoa kinkekaart?

Jah, on küll! Kinkekaart on väärtuses 50€ ning seda saab kasutada ühe põgenemistoa mängu eest tasumisel. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostu hetkest. Kinkekaardi soetamiseks kirjuta meile: info@gameground.ee