Põgenemistuba “Hullumeelse pärand”

Hullumeelse pärand

Meid on kokku seitse ning oleme üksteise tädi- ja onulapsed. Meie vanused jäävad vahemikku 11 kuni 23 aastat ning huvialad ulatuvad programmeerimisest balletini. Meie ühiseks kireks on aga kõikvõimalike lauamängude mängimine ning loomulikult koos erinevates põgenemistubades käimine.

 

Pärast edukat pääsemist järjekordsest põgenemistoast 2020. aasta augustis jagasime üksteisele oma muljeid. Nii nagu alati tõime välja konkreetse toa plussid ja miinused, parimad ülesandeid ja ootamatud lahendused ning mõtisklesime, mida ise võibolla teisiti oleksime teinud. Nii ütleski keegi meist naljaviluks, et Meie teeksime kindlasti parema põgenemistoa! Sealt läks jutt üha edasi ning mõte jooksis metsiku kiirusega. Lõpuks ei tundunud see idee üldse võimatu. Õhtuks olime kõik ühisel arusaamal: “Teeme ära!”

 

Juba järgmisel päeval hakkasime kirja panema võimalikke firmanimesid ning nii asutasimegi 25. augustil 2020 firma GameGround. Kuna oleme kõik väga erinevate huvide ja oskustega,  jätkus põgenemistoa ehitamisel ülesandeid kõigile.

Tulge vaadake ja otsustage, kuidas me oma esimese põgenemistoaga “Hullumeelse pärand” hakkama saime!

Uku, Maili, Mihkel, Õie, Külli, Mikk, Koit

Pääsesime Safecrackeri Maletoast parima ajaga!